Aylar: Ekim 2019

londradan misafirler – 4

londradan misafirler – 4 Yolda kızları Yeşilköydeki evimize bırakıp akşam için bizden telefon beklemelerini söyleyerek otele doğru devam ettik.Arabanın arka koltuğunda ben ve John yan yana otruyorduk Allan da yüzü… Read more »

Kayınvalidemi Sarhoş Ettim – Bölüm 2

Kayınvalidemi Sarhoş Ettim – Bölüm 2 http://xhamster.com/user/loverman_2452/posts/493988.html Yukarıda linki olan ilk yazı başlığı “Kayınvalidemi Sarhoş Ettim” olduğu için bu başlık sonuna bölüm 2 yazmak zorunda kaldım.. Çünkü artık kayınvalidemi sarhoş… Read more »

Türbanlı Staj Arkadaşım

Türbanlı Staj Arkadaşım Rahat bi staj yapabilmek için o yaz stajımı belediyede yapmaya karar verdim. Yazın işlerin de az olacağını biliyordum ve staja da pek gidesim yoktu. İlk 1-2 hafta… Read more »

Aidiyet, itaat teslimiyet (2) efendi köle hk.

Aidiyet, itaat teslimiyet (2) efendi köle hk. Ceza Üff uyanamıyorum gene. Yorganın altından kafamı yarım çıkarıp pencereye bakıyorum. Hava berbat, yağmur yağıyor. Hemen dönüp Metin’e sarılmak başımı onun göğsündeki kendi… Read more »

Hem Pişmanım Hem Değilim!

Hem Pişmanım Hem Değilim! Hem Pişmanım Hem Değilim! Merhabalar ben Ahu, 25 yaşındayım. 7 yıllık evli ve bir çocuk annesiyim. Ev hanımıyım. Giyim üzerine mağazamız var, ben de arada bir… Read more »

Teyzemin yardımları – 4

Teyzemin yardımları – 4 O geceden sonra hayatım gitgide değişiyordu. Kadınsı duygularım her geçen gün artıyordu. Yine bir hafta sonuydu. Saat neredeyse 12ye geliyordu. Uyandığımda yine aletimin dimdik olduğunu fark… Read more »