Kendimi köye gelen misafire siktirdim

      Yorum yok Kendimi köye gelen misafire siktirdim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Kendimi köye gelen misafire siktirdim
Köyde yaşadığımız için gerçek adımı yazmak istemiyorum o yüzden kendimi Derya olarak tanıtacağım. Ben 1.60 boylarında hafif etine dolgun ama kilolu olmayan ortalama güzellikte sarışın beyaz tenli bir kadınım.

Afyon’un bir köyünde ailemle birlikte yaşıyorum. Kel göbekli tıfıl kocam tır şoförlüğü yaptığı için yılın büyük bölümünde evde olmuyor, geldiğindeyse karanlık odada 1-2 dakikada boşalıp götünü devirip uyuyor bense köydeki kadınların kocalarının onları nasıl siktiklerini, koca yaraklarını hayal ederek kendimi okşayıp mutlu olmaya çalışıyorum. Köyümüz çok büyük sayılmaz o yüzden yanlış birşeye kalkışma imkanım da yoktu ta ki geçen haftaya kadar.

Geçen hafta köyde kocamın halasının oğlunun düğünü vardı. Yan köylerden komşular, İzmir’de Antalya’da yaşayan akrabalar köye doluşmuştu baya bir kalabalıklaşmıştı gelenlerin içinde damat Serkan’ın iş yerinden 4-5 arkadaşı da vardı. Düğün için biraz süslenmiştim, herkes süs yarışı içindeydi zaten ama kocam öğrense kızacağını bildiğim için biraz makyaj ve tırnaklarıma oje çalmakla yetinmiştim.

Düğün yemeğinin kazanının başındaydım, Serkan’ın arkadaşları da tablidotları getirip servise yardım ediyorlardı ki birisiyle göz göze geldim benden biraz uzun, çok bakımlı, yakışıklı sayılacak biriydi. Aramızda değişik bi elektriklenme olmuştu. Elindekileri doldurdum kolay gelsin diyip gitti ama gözüm onda kalmıştı ki ablam kız hayırdır işine bak yanlış anlayacaklar diyince kendime geldim. Sürekli gelip gidiyor değişik bakışlar atıyordu. İçim bir hoş olmuştu. Yemek faslı bittikten sonra boşları toplayıp çöpleri atmaya gidiyordum ki elinde çöp poşetiyle yanıma gelip merhaba dedi cevap vermedim gören olsa başıma iş açabilirdim.

Ben Tayfun, Serkan’ın arkadaşıyım yanlış anlamazsanız sizinle tanışmak istedim, çok güzelsiniz dedi korkuyordum ama yanaklarım da kızarmıştı. Duvarı geçince burası köy yeri başıma iş açacaksın dedim ama bir yandan da konuşmak istiyordum. Ben de Saadet memnun oldum, gerçekten konuşmak isterim ama evliyim buralarda hoş karşılanmaz dedim. Özür diledi, o zaman daha sakin konuşabileceğimiz bir yerde konuşabilir miyiz dedi, saçmalama deyip hızla geri döndüm. Sürekli yardım ediyordu o aralarda da ufak ufak muhabbet ediyorduk, kokusu, kibarlığı, kültürlü oluşu bu köyden çok uzaktı ve benimle ilgilenmesi çok hoşuma gitmişti. Birşeyler yaşayacaksam onunla olmalı en azından köyden değildi bir kez olur kimsenin de ruhu duymaz diye düşündüm ve bir gazla saat 4’te yolun sonundaki samanlığa gel ama dikkat et gören olmasın dedim.

Kaynanamgile buzağıların sütüne suyuna bakıyım hem de çok gelen giden oldu ahırı kontrol ediyim diyip çıktım. Düğün eviyle ahırın arası 200-300 metre etrafı kontrol ederek gittim ne arkamda ne çevrede kimse yoktu. Ahıra girdim önce oradan da samanlığa geçtim. Tayfun çoktan gelmişti, yaklaştığımda senden çok etkilendim ne olur yanlış anlama sapık değilim ama görür görmez çok çekiciydin dayanamadım dedi. Ben de senden etkilendim ama burada ne yaşanırsa bir defa yaşanacak aramak, sormak yok birinin kulağına giderse beni öldürürler dedim. Tamam deyip bi anda beni kendine çekip dudaklarımdan öptü, daha önce televizyonda görsem de kocam beni hiç böyle düzgünce öpmemişti yalan yanlış yalayıp gidiyordu sanki ama Tayfun dakikalarca öptü bense acemice karşılık verdim. Dili dilime, dişime değiyordu bir garip olmuştum ama çok hoşuma gitmişti.

Tayfun beni bir anda balyalara doğru çevirip öne doğru eğdi, pantolonumu aşağıya indirdi çok garipti evde odanın dışında, gündüz gözü, kocamdan başka birisiyle ilişkiye giriyordum heyecanım artmıştı. Fermuarının sesini duyup döndüğümde sertleşmiş sikini gördüm banyo yaparken gördüğüm kocamın sikinin belki 2 katından büyüktü. İçim bir hoş olmuştu, korkuyordum da ya amımı yırtarsa diye. Bir anda arkamda çömeldi ne yaptığını anlamamıştım ki kalçalarımı öpmeye başladı bu da neydi yaptığı herşey çok garip geliyordu, bir anda amımda bir ıslaklık hissettim amımı yalıyordu iğrenç diye düşünüyordum ki dilini içine sokup dudaklarıyla emmesi bende çok değişik duygular yarattı. Diliyle sikiyordu beni inliyordum, kendimi tutamıyordum ve çok geçmeden boşaldım. Muhteşem bir duyguydu ilk defa elimle ya da tarak sapıyla değil de başka birisinin etkisiyle boşalmıştım.

Ayağa kalktı, sikini götümde hissedebiliyordum amına, göt deliğime sürtüp duruyordu. Geliyorum aşkım hazır mısın dedi gir erkeğim sik beni, durma çok mutlu ettin beni dedim. Sen de beni bekliyormuşsun azgın orospu diyip bir anda amıma kökledi bir anda kendimi tutamayıp çığlık attım. Hani evliydin, sikmiyor mu kocan seni güzelim diyip kalçama sert bi tokat attı, sikemiyor ki orospu çocuğu arkama geçiyor 1-2 dakikada boşalıp uyuyor hayvan daha önce senin gibi siken olmadı Tayfun durma diyordum. Sikeceğim aşkım böyle taze am, göt bulmuşum bırakır mıyım senin gibi güzel kadın bulmuşum durur muyum seni her pozisyonda sikecem diyordu bu beni daha da azdırmıştı. Kalp atışım hızlanmış, inlemelerim sıklaşmıştı.

Bir anda beni kendine çevirip tekrar öpmeye başladı, göğüslerimi sıkıyordu sikini de amıma sürtüyordu. Beni arkaya itip balyaların üzerine yatırdı, pantolonumu diz kapağıma kadar indirdi. Bacakları sarıp sol omzuna doğru kaldırdı sikini amıma dayadı istiyor musun aşkım dediğinde istiyorum erkeğim dedim bunu duyunca sikikini amıma sürtmeye devam etti yalvar ororspu diyordu, ne olur sok aşkım gir içime doldum amımı dedim yeter ki sen iste yavrum diyip bir anda kökledi yine gözüm karardı zevkten harikaydı bu belki de hayatımın en güzel günüydü. Hızlı hızlı sikiyordu, eğilip tişörtümü yukarıya sıyırdı sutyenimi çıkarıp kenara attı. Göğüslerin de muhteşem güneş görmemiş, bembeyaz diyip avuçluyordu. Gözümün içine bakarak bunları söylemesi, bana iltifat etmesi, beni sikmesi harikaydı. İlk defa kendimi bir kadın gibi hissediyordum. Bunları düşünürken ikinci kez boşalmıştım.

Eğilip tekrar amımı yaladı bu sefer kendimi bırakmıştım ona ve daha çok zevk alıyordum. Kalkıp bacaklarımı bu sefer sağa doğru yatırdı ve amıma sikini yerleştirdi amımı daha sıkı hissediyordum ve sikini içimde daha çok hissediyordum. On dakikadan fazla olmuştu ama hiç boşalacak gibi değildi kocam bunu görse kıskançlıktan kendi sikini keserdi ki bence erkekliğini sorgulaması lazımdı. Hızlı hızlı pompalıyordu resmen, götüme de şaplak atmayı unutmuyordu kıpkırmızı olmuştu beyaz kalçalarım. Ben gözümü kapatmış olayın akışına bırakmıştım kendimi ki tam o sırada parmağını göt deliğimde hissettim baş parmağını sokmuş kanırtıyordu yine içim bir hoş olmuştu baş parmağı kocamın siki kadardı ki kocamın siktiği kadar giriyordu. İkinci parmağını zorlayıp soktu ama canım yanıyordu. Götümden sikme yırtılır alamam diye yalvarıyordum. Tamam lan zırlama zaten bu daracık alev gibi yanan amın dururken götünü sikmeye niyetim yok dedi. Hakaretleri, küfürleri bile azdırıyordu beni.

Bir anda bacaklarımdan tutup kendine çekti beni yüz üstü dönderip domaltmıştı yine ama sikini hiç içimden çıkarmamıştı. Arkadan da harika görünüyorsun yavrum böyle göt görmedim diyip şaplaklamaya devam ediyordu. Öne doğru eğilip saçlarımı kavradı, acı çekiyordum ama daha fazlasını istiyordum sanki, daha da hızlandı kasıkları kasıklarıma değdikçe sesler çıkıyordu. Nasıl yorulmadan, boşalmadan bu kadar hızlı sikiyordu bir anda yavaşladı yavaş yavaş köküne kadar sokuyordu sikini, taşaklarını amımda hissedebiliyordum bundan daha fazla zevk almamıştım.

Bir anda içimden çıktı balyaların üstüne çıktı yanıma uzandı arkam ona dönük olacak şekilde yan çevirdi beni, sağ bacağımı havaya kaldırıp sikini amıma yerleştirdi. Arkamdan beni sikiyordu, kocamın yaptığı şekil ama şehvetle dolu dolu sikiyordu. Bir yandan da eli boş durmuyor memelerimi, göğüs ucumu sıkıyordu. Beni beş dakika kadar daha böyle sikti. Arkamda kocam değil de yakışıklı, bakımlı, kültürlü birinin olduğunu düşünerek üçüncü kez boşalmıştım. Saate baktığımda 25 dakikadır burada olduğumuzu fark ettim hadi boşal gitmemiz lazım gecikirsem bir gelen olur dedim. Tamam ama en sevdiğim pozisyona dönmeliyiz tekrar seni unutmak istemiyorum, yüzüne bakarak boşalmam lazım dedi.

Beni yine balyaların üstünde sırt üstü yatırıp bacaklarımı omzuna aldı, sikini amıma sokmaya başladı bu sefer çok yavaş gidip geliyordu iki eli iki göğsümde bazen sert, bazen yumuşakça sıkıyor göğüs uçlarımı tırnaklıyordu. Üç kere boşalmıştım ama hala zevk alıyordum. Gözümün içine bakarak kim bilebilirdi ki bu köyde senin gibi seksi bir fettanın yaşadığını, hayatımın en güzel seksini seninle yaşadım ölsem unutmam dedi. Hem utanmış hem de gururlanmıştım sorun bende değil öküz kocamdaydı. Sen ne dersen de Saadet ben seninle tekrar görüşmek istiyorum ama bu zorla olmayacak numaramı sana vereceğim beni ne zaman görmek istersen ister köyde, ister şehirde seni bekliyor olacağım dedi ve hızlanmaya başladı. Sanki hıncını alırmışçasına hızlı pompalıyordu, bir yandan da bir eliyle amımı hızlıca okşuyordu geliyorum aşkım, geliyorum bitanem diyip bir anda içime boşaldı döllerinin içime çarpışını, sıcak sıcak akışını hissedebiliyordum o anın da etkisiyle dördüncü kez boşaldım. Amımdan Tayfun’un dölleri ve amımdan akan sular bir arada taşıyordu.

Bacaklarımda derman kalmamıştı, değişik duygular içindeydim, kocamı aldatmıştım ama hayatımın en büyük zevkini tatmıştım. Kalkacak halim yoktu, Tayfun yanıma eğilip dudaklarımdan öpüp numarasının yazdığı kartını elime tutuşturup gitti. Bundan sonra hayatımda neler olacak zaman gösterecek.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir