Maceralara Devam

      Yorum yok Maceralara Devam

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Maceralara Devam
Tekrar merhaba.

Bundan önceki hikayeme gayliğe ilk adımımdan bahsetmiştim. Bu hikayemde de ikinci deneyimimi paylaşmak istiyorum.
Önceki hikayemde anlattığım okuldaki hocayla daha sonra sadece bir kez okuldaki odasında görüştük. Orda biraz öpüşüp sevişme faslından sonra ona ilkine göre daha güzel bir sakso çekip ağzıma boşalttım ve istemeden de olsa yutarak ilk kez döl tadını aldım.

Aradan biraz geçtikten sonra internetteki gay chat sitelerinde zaman geçirmek için takılmaya başladım yeniden. Bu takılmalarım sırasında askerlikten ayrılma (esk**en uzman çavuşmuş) birisiyle tanışıp yazışmaya başladık. Baya iri yarı sakallı kıllı bir adamdı. Kendisi ile ilgili sevmediğim tek şey enseden uzattığı saçlarıydı.

Onunla da bir süre netten yazışıp kamerada yüz yüze görüştükten sonra buluşmaya karar verdik. Askerlikten ayrıldıktan sonra bir perdeci dükkanı açmış orayı işletiyordu. Beni de dükkanına davet etmişti. Öğlene doğru hazırlanıp çıkıp tarif ettiği yer doğru gitmek üzere yola koyuldum. Yaklaştığımda tekrar aradım ve gidene kadar telefonda tarif etti.

Dükkana vardığımda sıcak bir gülümseme ile karşılayıp hoşgeldin faslından sonra içeri davet etti. Baya ufak bir dükkandı masa başında yan yana oturup sohbet etmeye başladık. Arada bir iki çay içerek devam eden sohbetimiz sonunda birbirimizi baya tanır olmuştuk. Yaklaşık 5-6 saat sohbetimiz sırasında konu hiç buluşma amacımıza yani sekse hiç gelmemişti.

Hava kararıp dükkanı kapatmaya yakın yan yana otururken elini bacağımın üstüne atıp biraz okşadı. Daha sonra benim elimi tutup kaçak iddaa tam aletinin üstüne getirdi. Elimi bastırırken alete bak öyle korkulacak kadar büyük değil falan derken biraz okşattı.

Biraz sonra dükkanı kapatıp çıkmaya hazırlandık. Çekmeceden iki tane prezervatif alıp cebine attı. Dikkatimi çeken prezervatifler ekstra kayganlaştırıcılıydı. Bunu görünce canım çok yanmaz diye rahatladım biraz. Dükkanı kapatıp arabasına bindik ve nereye gidelim diye düşünmeye başladık. Derken ulus taraflarında ucuz hatta dandik denebilecek bir otele geldik. Otelin önüne parkedip akraba modunda konuşup 1 tek 1 çift kişilik yatağı olan duşu bir oda tutup odaya çıktık.

Odaya gidince benimki direk ayakkabıları çıkarıp yatağa uzandı televizyonu açıp izlemeye başladı. Ben de otel odasında baş başa kalınca biraz heyecanlanıp elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim. Banyodan çıkınca direk karşımda uzanır vaziyette bana üzerindeki yavaş yavaş çıkar dedi. Doğrudan komut verdi resmen ben de hiç ses etmeden dediğini yaptım. Sadece siyah boxerimla kaldım karşısında sonra beni yanına çağırdı pantolonun üstünden kucağına oturttu. Aletinin tam üstüne oturmuşken elleriyle kalçamı avuçluyordu.

Biraz bu şekilde oynaştıktan sonra beni de soy diyip kemerini çıkardı. Ben de pantolonun paçalarından tutup aşağı çekip pantolonu çıkardım. Sonra da üzerine uzanıp gömleğinin düğmelerini açmaya başladım. Gömlek ve atleti de çıkarıp ikimiz de donla kalınca bi anda beni üzerinden yana doğru yatağa yatırıp üzerime uzandı ve öpmeye başladı.

Dudaklarımı hoyratça öpüyor emiyor tipobet giriş arada ısırıyordu.Dudaklarımı boynumu gögsümü öpüp ısırdı bir süre. Sonrasında üzerimden kalkıp yatağın yanında donunu çıkardı. Oldukça kalın 17 cm olduğun söylediği aleti şahlanmıştı. Gel diye beni çağırıp tek eliyle ensemden diğer eliyle de yarağını tutup dudaklarıma dayadı. Önce başına bir iki öpücük kondurup başını lolipop yalar gibi yaladım. Sonra yavaşça köküne kadar dilimle inip taşaklarına geldim. Dilimi tek tek taşaklarında gezdirip arada sırada ağzıma sokup emdim yumurtalıklarını.

O an anladım ki bir erkekte en çok sevdiğim beni en çok cezbeden şey kılsız iri ve sarkık taşaklardı. Karşımda da tam olarak bu vardı.Uzun uzun taşaklarıyla ilgilenip arada yarağın alabildiğim kadarını ağzıma alıp emdim. Zevk suları gelmeye başlamıştı bir yandan. Önceki tattığıma göre daha güzeldi tadı. Zevkle emdim.

Oral seks faslında sonra yatağa çıkıp bacaklarımı karnıma doğru iyice bastırdı popom havaya kalkmış deliğim gerilmişti bu pozisyonda. Ben prezervatif takar diye bekledim ama o beni hissetmeni istiyorum diye sadece elime tükürüp sikinin başına sürüp deliğime dayadı. Bastıra bastıra kafasını soktu içime. Çok canım acısa da biraz dişimi sıktım.

Köküne kadar girince bacaklarımı omuzlarına alıp üzerime uzanıp sadece kalçalarını oynatarak gidip gelmeye başladı içimde. Yaklaşık 10 dakika sabit tempoda siktikten sonra içimden çıkmadan gövdemden tutup kendisi yatağa sırt üstü uzanırken beni de üstüne oturttu. Dizlerini kırıp bacaklarını alttan pompalarken tipobet güvenilir mi beni kucağında hoplatmaya başladı.

Dikkatimi çeken şey adam beni uzun süre sikmesine rağmen hala boşalma belirtisi göstermemesiydi. Yatakta resmen beni evire çevire sikti. Ben artık dayanamayacak duruma gelince de boşal artık lütfen diye yalvarmaya başladım. En son başladığımız pozisyonda bacak omuza sikerken beni sikini çıkarıp eline alıp biraz sıvazladıktan sonra adeta volkan patlaması gibi patladı.

Gobegıme gogsume hatta boynuma kadar fıskırdı dölleri. Cok sıcak ve yogundu dölü. Boşalması bitince direk banyoya girip sıcak yıkanmaya başladı. Ben de sersemlemiş bir şek**e biraz o şekilde yatıp zar zor yataktan kalkıp yanına duşa girdim. Deliğim kapanmamıştı ama içine hava girdiğini hissediyodum.

Banyoda yanında sıcak suyun altındayken popomu aralayıp deliğime bakıp kusura bakma seni baya sert siktim deliğini dağıttım diyip gülümsedi. Ben de karşılık olarak gülümseyince suyun altın birbirimize sarılıp öpüşmeye başladık.

Banyodan çıkınca beni elleriyle kurulayıp havluya sarıp yatağa yatırdı. Kendisi de yanıma yatıp arkamdan sarıldı. Yorgunluktan hemen sızmışım. Aradan ne kadar zaman geçti hatırlamıyorum ama aniden içime koca yarağın girişiyle irkilip gözlerimi açtım. Ben yatakta yüz üstü yatarken malı kaldırmış bacaklarımın arasına girip köklemişti bir anda. Uyanıp kafamı hafif çevirince ağırlığını üzerime verip yattı. Altında hareketsiz bir şekilde yatarken bir yandan ağırlığını hissetmek bir yandan içime giriş çıkışları zevkten inlememe sebep oldu.

O gün ertesi sabaha kadar otelde kaldık. Toplamda 4 posta sikildim. Ama hayatımın sikişini yaşadım diyebilirim. Resmen iç organlarım yerlerinden oynadı. Hala aklımda hiç unutamıyorum o günü.

Başka maceralarımı da fırsat buldukça yazarım.

Hoşçakalın

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir