Türbanlı Staj Arkadaşım

      Yorum yok Türbanlı Staj Arkadaşım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ava Addams

Türbanlı Staj Arkadaşım
Rahat bi staj yapabilmek için o yaz stajımı belediyede yapmaya karar verdim. Yazın işlerin de az olacağını biliyordum ve staja da pek gidesim yoktu. İlk 1-2 hafta giderim yeter diye düşünüyordum.

Staj başladı ve benim olduğum birimde bir stajyer daha vardı açık bi kızdı ama pek konuşkan değildi belki de utangaçtı fazla ilgilenmedim bu kızla. İlk hafta bilgisayarımı getirip oyun oynayıp vakit öldürdüm. İkinci hafta hiç gidesim yoktu ama yine de birkaç gün daha gideyim yeter deyip gittim. O hafta bir stajyer daha gelmişti. Bu kız kapalıydı ve ilk gördüğümde gözüme çok çirkin gelmişti. Hem gözlüklü hem de dişlerinde tel vardı üstelik çok muhafazakar giyiniyordu. Bu kız da ilgimi çekmemişti ama daha konuşkan ve bana yakın davranıyor gibiydi. Biraz çirkin olduğu için zihnimde bi fantezi de gelişmedi.

Diğer gün öğle yemeğine çıkarken ‘dün diğer kızla öğle yemeğine çıktığını ama onun belediyede stajyer başka arkadaşları olduğu için kendini yabancı hissetmiş ve benimle gelmek istemişti. Ben de olur dedim ve gittik. Çok konuşkan, canlı, enerjik bir kızdı. O öğle yemeğinde kendi hayatını ailesini anlattı. Eski fotoğraflarını falan gösterdi.

Bundan sonraki gün yani Çarşamba günü son olarak gitmeyi düşünüyordum. Staj çok sıkıcıydı ama bu kız konuşkan olduğu için staj bi anda çekilebilir olmuştu. Bu kızda hoşuma giden şey toy oluşuydu. Çok dobra konuşuyordu bu da beni cesaretlendiriyordu. Yani bu kıza ilgi duymuyordum ama muhabbeti güzeldi. O gün öğle yemeğinde muhabbet ederken yine kendi fotoğraflarını göstermeye başladı. Galerisinde dolaşırken yanlışlıkla, ayna karşısında çekilmiş sütyenli bi fotoğrafı çıktı. Bi an afalladı telefonu hızlıca geri çekti sonradan aynı fotoğrafı tekrar gösterip “saçlarım nasıl” dedi. O an tahmin ettim ki o fotoğrafı banyodan önce gerçekten saçları için çekmişti. Saçları fotoğrafta fena gözükmüyordu ama asıl memeleri dikkatimi çekti. Memeleri gerçekten büyüktü neredeyse sütyenden taşıyordu. Öğle yemeğinden sonra staja döndükten sonra onunla konuşurken arada çaktırmadan göğüslerine baktım. Artık bu kıza ilgi duymaya başlamıştım. Ve staja devam edecektim.

Öğle yemeklerini artık beraber yiyorduk bu arada da bana bir şeyler anlatıyor kendi fotoğraflarını falan gösteriyordu. Ev hali olan uygunsuz sayılabilecek fotoğraflarını bile gösteriyordu. 2 Hafta bu şekilde geçti.

Hafta sonu tatilde whatsappta konuşmaya devam ettik. Bana öylesine foto atmaya başlamıştı. Attığı fotolarla 31 çekmeye çalışıyordum ama olmuyodu. Ona “saçlarını gösterdiğin fotoyu atar mısın?” dedim. Ama bana yeni çekilmiş sütyen üzerinde atlet olan normal bi foto attı. Yine de memeleri gözüküyordu. 31 çekebildim. Sonra “bu değil geçen gösterdiğin fotoyu” yazdım. O da cevap olarak “neden acaba

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir